• 1.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Kontakt

Wojciech Rydlewski
Tel. 517-328-599
+ 49 1 602 346 038

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Firma Remontowo-Budowlana

Wojciech Rydlewski
Ul. Jackowskiego 11/15
60-508 Poznań

Malowanie Elewacji

W szerokiej ofercie usług budowlanych i remontowych jakie oferuje nasza firma, znajdziecie Państwo:

  • malowanie ścian wewnętrznych
  • malowanie elewacji domów i innych obiektów
  • tynkowanie (po zakończeniu prac związanych z termoizolacją).

 

Malowanie elewacji jest jednym z najbardziej popularnych i skutecznych sposobów na ochronę ścian przed zniszczeniem.

Coraz więcej osób decyduje się na taki sposób wykończenia swojego domu. Zaletą malowania elewacji poza funkcją ochronną jest możliwość uzyskania niepowtarzalnego efektu dekoracyjnego dzięki zastosowaniu różnorodnej kolorystki farb. W zależności od Państwa wymagań nasi pracownicy dopasują takie kolory farb, żeby osiągnięty przez nas efekt malowania był wyjątkowy i w pełni Państwa zadowolił.


Malowanie elewacjiNasza firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz fachową wiedzę w temacie malowania elewacji oraz ścian wewnętrznych, dzięki czemu efekt naszej pracy z pewnością zadowoli każdego klienta. Wiedza i doświadczenie w malowaniu elewacji jest niezbędna ze względu, iż warunkuje ona trwałość i estetykę wykończenia. Efekty malowania pozostają na wiele lat, tak więc nasi pracownicy dokonują wszelkich starań, aby każdy etap malowania był solidnie zaplanowany i profesjonalnie przeprowadzony, dzięki czemu mogą Państwa być pewni, że jakość naszych usług z pewnością Państwa nie zawiedzie.


Pracownicy naszej firmy to ekipa wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem, która z niezwykłą starannością i profesjonalizmem pomaluje dla Państwa wszelkie ściany wewnętrzne i elewacje budynków. Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego gwarantujemy terminowość oraz rzetelność naszych prac wykończeniowych.


Do malowania elewacji oraz ścian wewnętrznych używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych przez nas farb o doskonałych parametrach krycia i trwałości kolorów. Używamy farb charakteryzujących się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne oraz warunki atmosferyczne, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że wykonane przez naszą firmę malowania będą się wspaniale prezentować przez wiele lat.


W celu ustalenia szczegółów oferty serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą: tel. 517-328-599